Boks informacyjny

Zapraszamy do przeglądania nowej strony internetowej!

Gdzie jesteś: Strona główna » Nowy Sącz » Aktualności

Grupa "Samo-dzielna" zaprasza na ostatnie spotkanie w 2017 roku 

Zapraszamy na spotkanie grupy terapeutyczno-szkoleniowej "Samo-dzielna", skierowanej do żon, których mężowie pracują w delegacjach. Spotkanie odbędzie się 22 grudnia 2017 roku (tj. piątek), w godzinach od 16:30 do 18:00 w siedzibie Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańska 18 w Nowym Sączu.
Zapraszamy!

 

=====================================================

Ostatnie w tym roku spotkanie kandydatów do przysposobienia oraz spotkanie rodzin kandydatów 

Małopolski Ośrodek Adopcyjny pragnie zaprosić na spotkanie grupy dla członków najbliższych rodzin kandydatów do przysposobienia, a w szczególności przyszłych babć i dziadków. W trakcie spotkania będą przekazywane informacje, które pomogą m.in. w nawiązaniu więzi z dzieckiem i przyczynią się do lepszego rozwoju emocjonalnego, osobowego oraz intelektualnego dziecka. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie obecności, celem rezerwacji miejsc.
Równolegle odbędzie się spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję, w trakcie którego możliwa będzie wymiana poglądów oraz dyskusje z innymi osobami na spotkaniu.
Osoby zainteresowane, zapraszamy w piątek (8 grudnia 2017 roku) o godzinie 16:00 do siedziby Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego, mieszczącego się na ul. Podhalańskiej 18 w Nowym Sączu.
Zapraszamy!

 

=====================================================

 

Spotkanie grupy  rodzin po adopcji 

W piątek 15 grudnia 2017 roku, o godzinie 16:00 w placówce Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańska 18 w Nowym Sączu, odbędzie się spotkanie grupy wsparcia dla rodzin po adopcji dziecka. W trakcie spotkania będzie możliwość  wymiany doświadczeń dotyczących początkowego etapu po adopcji oraz zarówno po późniejszym czasie. Problematyka spotkania będzie uzależniona w decydującym stopniu od potrzeb i treści wnoszonych przez przybyłych rodziców.
Zapraszamy!

 

=====================================================

 

Zmiana terminu spotkania grupy "Samo-dzielna" 

W związku ze szkoleniem pracowniczym, spotkanie grupy terapeutyczno-szkoleniowej "Samo-dzielna", zostaje przełożone z 17 listopada na 24 listopada. Spotkanie odbywa w godzinach od 16:30 do 18:00 w siedzibie Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańska 18 w Nowym Sączu.
Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
Zapraszamy

 

=====================================================

 

 

10 listopada 2017r. MOA będzie nieczynne

Uprzejmie informujemy, że dnia 10 listopada 2017 roku (tj. piątek), Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, dział Małopolski Ośrodek Adopcyjny w Nowym Sączu, będzie nieczynny.
Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

 

=====================================================

 

Październikowe spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję 

Małopolski Ośrodek Adopcyjny pragnie zaprosić na spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję, w najbliższy piątek (27 października 2017 roku), o godzinie 16:00,  do siedziby ośrodka, mieszczącego się na ul. Podhalańskiej 18 w Nowym Sączu.
Zapraszamy!

 

=====================================================

 

Grupa "Samo-dzielna" wraca po wakacjach 

Zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie grupy terapeutyczno-szkoleniowej "Samo-dzielna", skierowanej do żon, których mężowie pracują w delegacjach. Spotkania odbywać będą sie w co trzeci piątek miesiąca, w godzinach od 16:30 do 18:00 w siedzibie Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańska 18 w Nowym Sączu.
Najbliższe spotkanie, 22.09.2017r.
Zapraszamy!

 

=====================================================

Spotkanie grupy wsparcia dla rodzin oczekujących na adopcję 

Małopolski Ośrodek Adopcyjny pragnie zaprosić na spotkanie grupy dla rodzin oczekujących na adopcyję. Podczas zajęć będzie okazja na rozwinięcie i wzbogacenie umiejętności wychowawczych oraz dyskusje związane z pełnieniem ról rodzicielskich. 
Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2017 roku (tj. piątek), o godzinie 16:00 w placówce Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańska 18 w Nowym Sączu. Zapraszamy!

 

=====================================================
 

 

Spotkanie grupy wsparcia dla rodzin po adopcji dziecka

W piątek 30 czerwca 2017 roku, o godzinie 16:00 w placówce Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańska 18 w Nowym Sączu, odbędzie się spotkanie grupy wsparcia dla rodzin po adopcji dziecka. 
W trakcie spotkania będzie możliwość  wymiany doświadczeń dotyczących początkowego etapu po adopcji oraz zarówno po późniejszym czasie. Problematyka spotkania będzie uzależniona w decydującym stopniu od potrzeb i treści wnoszonych przez przybyłych rodziców.
Zapraszamy!

 

===================================================

 

Grupa "Samo-dzielna" zaprasza na spotkania

Zapraszamy na grupę terapeutyczno-szkoleniową "Samo-dzielna", skierowaną do żon, których mężowie pracują w delegacjach. Spotkania odbywają się w każdy, trzeci piątek miesiąca, w godzinach od 16:30 do 18:00 w siedzibie Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańska 18 w Nowym Sączu.
Najbliższe spotkanie, odbędzie się 19.05.2017r. Zapraszamy!

 

====================================================

 

Pierwsze spotkanie rodzin kandydatów do przysposobienia w 2017 roku

Małopolski Ośrodek Adopcyjny pragnie zaprosić członków najbliższych rodzin kandydatów do przysposobienia na pierwsze w tym roku spotkanie.
W czasie takiego szkolenia będzie można przede wszystkim, zdobyć potrzebną wiedzę, która  ułatwi  i umożliwi m.in. nawiązanie więzi z dzieckiem i przyczyni się do lepszego rozwoju emocjonalnego, osobowego oraz intelektualnego dziecka. Dodatkowo, możliwa będzie wymiana poglądów oraz dyskusje z innymi osobami na spotkaniu. To wszystko, ma na celu pomóc w lepszej adaptacji zarówno dziecka i rodziny do nowej sytuacji.
Spotkanie odbędzie się 26 maja br., o w godzinach od 16:00 do 18:00 w placówce Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańska 18 w Nowym Sączu. Osoby zainteresowane, proszone są o telefoniczne potwierdzenie obecności .

Zapraszamy!
 

====================================================

 

Pierwsza Grupa wsparcia w 2017 roku

Małopolski Ośrodek Adopcyjny zaprasza na pierwszą w tym roku Grupę wsparcia dla kandydatów na rodziców adopcyjnych. Spotkanie odbędzie się w piatek, tj. 27.01.2017r. o godz. 16.00, w budynku Małopolskiego Ośrodka Adopcyjnego na ul. Podhalańskiej 18.

Serdecznie zapraszamy!!!

=====================================================